Hakkımızda

41 Yıldır Dünya Markaları

Kemipaz'da

Şirketimiz 1982 yılında kurulmuştur. Pazarlama, dağıtım, lojistik, uygulama, teknik destek alanları ve uzman personelleri ile bu sorumluluğu sürdürmektedir.

Her biri dünya devi olan bayiliğini üstlenmiş olduğumuz firmaların, sürekli gelişen teknolojileri ve yenilikleri ile sanayicilerimize kalite  konusunda yarattığı işbirliği ortamını sunmak ana hedefimizdir.

Bu amaç doğrultusunda, müşterilerimizin istek ve beklentileri şirketimizin ilerlemesi ve gelişmesi açısından bizlere rehber niteliği taşıdığından, dünyanın lider kuruluşları ile sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Misyonumuz
KEMİPAZ etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin teknik kadrosu ve kaliteli ekipmanları ile kusursuz hizmeti birleştiren firmamız, müşteri beklentilerini doğru algılayarak, analitik çözüm sunmayı, iletişim ve teknoloji bileşenlerini, müşterilerimiz için bir araya getirmeyi, müşterilerimizin beklentilerine en hızlı şekilde ve istediği kalitede cevap vermeyi, müşterinin algıladığı hizmetin değeri ile fiyatı arasında ekonomik ilişki kurarak müşterinin firmamız için değerini büyütmeyi hedefler.
Vizyonumuz
KEMİPAZ müşteri odaklılık, güvenilirlik, tarafsızlık, sorumluluk, ulaşılabilirlik ve özveri prensipleri ile yola çıkan firmamız, tüm müşterilerimize yeni teknolojileri sunarak proje, imalat ve mühendislik hizmetleri vermeyi, bireysel ve kurumsal gelişimi desteklemeyi ve sektöründe aranan bir isim olmayı kendine ilke edinmiştir.
Kalite Politikamız
Toplum ve çevreye saygılı olarak çalışmak. İnsan ve çevre güvenliğine önem vererek bu bilinci korumak. Yasal şartlara ve yönetmeliklere uyarak, İş sağlığı ve güvenliği sisteminin etkinliğini, sürekli iyileştirerek örnek bir kuruluş olmak. Müşterilerimize ihtiyaçlarını karşılayacak, çağdaş teknolojik üretim ve modernizasyonuyla yüksek standartlı ve kaliteli üretim yaparak verimliliğimizi ve rekabet gücümüzü artırmak. Tüm çalışanlarımız ve tedarikçilerimizin sürekli gelişimini sağlamak ve kalite bilincini en üst düzeyde tutmak.

9

Dünya Markası

41

Yıllık tecrübe

100+

Üst kalite ürünler

Markalarımız

Kilometre Taşlarımız

Şirketimiz ARAL Ticaret olarak M. Mitat ALAGÖZ tarafından kuruldu.

1982

Akzo - Kemipol Yetkili Satıcısı Olmuştur.

1990

Şirketimiz Kemipaz Ltd. Şti. Ünvanını Almıştır.

1991

Akzo Nobel Kemipol Yetkili Satıcısı Olmuştur.

1994

Akzo Nobel International Ağır Hizmet Boyaları Satışına Başlamıştır.

1997

Henkel Yüzey İşlem Kimyasallar, Henkel Endüstriyel Paket Yapıştırıcısı Bayisi Olmuştur.

2007

Akzo Nobel Oto Tamir Boyaları, 3M Oto Tamir Malzemeleri, 3M İş Güvenliği Malzemeleri, Henkel Tamir Bakım Yapıştırıcıları (Loctite ve Tereson) ve Henkel Oto Tamir Malzemeleri Bayiliklerini bünyesine katmıştır.

2011

Ankara Sincan Başkent Organize Sanayi içinde yer alan 18 Dönüm Arazi üzerine 4 holden oluşan 11.000 m² kapalı alanı olan Boya Uygulama tesisi kurulmuştur.

2012

3M kesici ve aşındırıcı malzemeleri bayisi olmuştur. Gerek Başkent OSB'de kurulu fabrikasında gerekse şantiyelerde yapmakta olduğu yüksek vasıftaki boya uygulama işleri için Kemipaz Endüstri Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurulmuştur.

2015

Senegal Bayındırlık Bakanlığı’nın yaptırmak olduğu köprülerin onaylı uygulamacısı olarak Zinga ile tanışan Kemipaz, 2017 yılında Zinga’nın İç Anadolu Bölge Bayisi olmuştur.

2017

Kemipaz genişleyen marka ağına 2017 yılında Salcomix’de ilave etmiştir

2017