Uygulama Tesisimiz

"1982'den Beri Dünya Markalarının Buluştuğu Adres"

Uygulama Tesisimiz

Sanayide tekniğine uygun, kaliteli ve zamanında boya uygulaması ihtiyacı ve talebi doğrultusunda KEMİPAZ, 43 senelik tecrübesi ile 2012 yılında Başkent Organize Sanayi Bölgesinde 18.000 m² arazi üzerine kurulu 11.000 m² kapalı alana sahip boya uygulama tesisini hizmete açmıştır. 2015 kurulan Kemipaz A.Ş. tamamen boya uygulamasına ağırlığını vermiştir.

Boya uygulama tesisinde boya uygulamasının sağlıklı yapılabilmesi için uygun yüzey işlem yapılması gereği bilinci ile yaklaşık 1000 m² alanı yüzey işleme ayırmıştır. 2007 yılından beri süregelen Henkel yüzey işlem kimyasalları bayiliği tecrübesini otomatik ve yarı otomatik kumlama tesisleri ile şartnamelerde belirtilen yüzey işlem kalitelerini sağlamaktadır.

Tesis 20 tona kadar yatay düşey taşıma kapasitesi ile ağır sanayi boya uygulamaları için önemli bir kapasiteye sahiptir. Konveyör hattı ve fırınları ile adetli imalatlar için çok hızlı boya uygulaması yapabilmektedir.

KEMİPAZ A.Ş. uzmanlık isteyen zorlu iklim koşullarında kullanılacak yüksek performanslı boya uygulamalarını uluslararası projelere ve müşterilerine yapmaktadır. Boya uygulaması yapılan işlerin çok önemli bir bölümü yurt dışına gönderilmektedir. Uluslararası müşterilerin beklentisi doğrultusunda sunulan hizmetin kalitesi günden güne daha da artmaktadır.

KEMİPAZ, her geçen gün uygulama alanında daha da tecrübelenerek sanayicilerimizin ihtiyaç duyduğu, zorlu ve uzmanlık gereken boya ve kaplama uygulamalarında kendini daha da geliştirerek sanayicimize desteğini arttırmayı amaçlamaktadır.

Kumlama Makinesi

kemipaz-otomatik-konveyorlu-hat

Otomatik Konveyörlü Hat

Boya Fırını

Depo

We are trusted by leading companies

Why work with us?

Reach experience

Ipsum amet - lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec non porttitor nunc. Curabitur et mattis. Maecenas sit amet commodo lorem ipsum dolor tellut!

Great client support

Curabitur et mattis lorem nulla glavrida - ante consectetur adipiscing elit. Maecenas sit amet commodo tellut consectetur elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo nibh tellus adipiscing elit.

Complex solutions

Ipsum dolor adipiscing elit. Donec non porttitor nunc. Curabitur et mattis. Maecenas sit amet commodo lorem ipsum dolor tellut!

Unique technologies

Ipsum amet - lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec non porttitor nunc, et suscipit urna. Ipsum amet - lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Flexible prices

Lorem nulla glavrida - ante consectetur adipiscing elit. Maecenas sit amet commodo tellut consectetur adipiscing elit. Donec non porttitor nunc.

Top industry specialists

Nulla amet - et mattis lorem nulla glavrida - ante consectetur adipiscing elit. Maecenas sit amet commodo tellut consectetur adipiscing elit. Donec non porttitor nunc elit mattis, pulvinar dapibus leo nibh tellus.

Uygulama Alanlarımız

Kalite Temin ve Kalite Kontrol

MÜŞTERİLERİMİZ HAKKIMIZDA NELER DİYOR?

A small but effective team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit? Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo nibh tellus euismod!

Want to know how we can help your business?

Got questions? Ideas? Leave your phone number & our specialist will contact you.