Fabrikamız

GVS - RPB

Dünya’nın önde gelen mikrofiltrasyon ürünleri üreticisi olan GVS Filter Technology grubu, bünyesinde kişisel korunma ürünleri, Laboratuvar ürünleri, Sağlık grubu, otomotiv, Genel Endüstri ürünlerinin yanı sıra dayanıklı tüketim ürünlerini de barındırmaktadır.

Grup merkezi yönetimi, Bologna / İtalya’da olmak üzere, dünya üzerinde 15 farklı lokasyondaki üretim tesisleri ile Almanya, Fransa, İspanya, Arjantin, Rusya, Hindistan, Kore, Japonya ve Türkiye gibi 26 farklı lokasyonda bulunan ofisleri sayesinde global hizmet vermektedir.

GVS RPB - Türkiye

Grubun sürekli büyüme politikası çerçevesinde, GVS S.P.A’nın %100 iştirakı olan GVS Filtre Teknolojileri San. Ve Tic. A.Ş. Eylül 2017 itibari ile Türkiye’de faaliyete geçmiştir.

Solunum Koruma

Elipse marka yüz maskeleri GVS tarafından İngiltere’de tasarlanmış, geliştirilmiş ve üretilmiş olup, maske tasarımında büyük bir gelişimi ortaya koymaktadır. Sınıfında pazardaki en hafif ürünlerden biri olan bu maskelerin sahip olduğu ergonomik şekil sayesinde , kullanan kişilere maksimum görüş alanı sunarken, koruyucu gözlükler,baretler ve gürültüden korunma ürünleri ile uyumlu bir şekilde kullanılabilir ve filtre değiştirebilme imkanı maskenin genel kullanım ömrünü uzatır.

Fabrikalarınızda kumlamacı, kaynakçı, taşlamacı ve boyacı personelinizin zararlı gazlardan, partikül ve zararlı bileşenlerden etkilenmeden çalışma performansı ve konforunu arttıran sistemlerdir. Bu motorlu ve hava beslemeli sistemler sayesinde personelinizi en üst seviyede korumuş olacaksınız.