ÜRÜN ADIAÇIKLAMA VE KULLANIM YERLERİ
BS112 Sistem - Epotan SF Floor Coating
Kendiliğinden yayılabilen (self-levelling) ve değişken film kalınlıklarında uygulanabilen yüksek performanslı hızlı kuruyan, parlak, solventsiz (Solvent-Free) epoksi zemin kaplamasıdır. Garaj, otopark, depo, antrepo ve imalat alanları gibi yüksek mekanik ve kimyasal dayanımın estetik beklentisi ile birleştiği alanlarda tercih edilmektedir.
BS222 Sistem - Epotan SF Floor Coating
Kendiliğinden yayılabilen, yüksek mekanik dayanıma sahip, dekoratif, solventsiz, epoksi-poliamin kürlenmeli parlak zemin kaplamasıdır. Garaj, otopark, depo, antrepo ve imalat alanları gibi görselliğin ve mekanik dayanım beklentisinin yüksek olduğu ticari ve endüstriyel tesislerin zeminlerinde tercih edilir.
BV112Z005BD - Epotan SL Primer
Epotan Solvent Free (SF) Primer şeffaf, iki bileşenli, solvent içermeyen epoksi reçine esaslı astardır. BS222 Epotan SF Floor Coating zemin kaplamasının beton yüzeye yapışmasını arttırır ve zemin kaplamasının mekanik dayanımını yükseltir.
0431FSSBD - Isıya Dayanıklı Boya Siyah
-
4254KAMSBD - Yüksek Isıya Dayanıklı Boya Siyah
-
4254KASBD - Yüksek Isıya Dayanıklı Boya Siyah
-
FS99MG306BD - Isıya Dayanıklı Boya Metalik Gri
-
BS71G001BD - Isı Yalıtım Boyası
İki bileşenli, Akrilik-Poliizosiyanat esaslı, içeriğindeki seramik mikro kürecikler ile ısı yalıtım özelliği sağlayan boyadır. Kimyasal ve fiziksel direnci, dış dayanım performansı ve yüksek sıcaklık dayanımı nedeniyle de tercih sebebidir.
BA92G907BD - 2K İletken Alev Astarı Gri
-
WFS32S071BD - Aquapol Dipping Topcoat
Buzdolabı kondenserleri için suda çözünür, termoset sonkatboyadır. Daldırma uygulamalarına elverişli olarak tasarlanmıştır.
WKA11 Sistem - Aquaflex Antikorozif Astar Gri ve Oksit Kırmızı
Modifiye alkid reçineleri ve antikorozif pigment içeren, su ile incelebilen astar boyadır. Metal sanayinin, korozyon direnci yüksek, yapışması mükemmel özellikte, su esaslı astar talebini karşılamak üzere geliştirilmiştir. Elektrostatik uygulamalara elverişlidir.
WNA55G139BD - Aquaver Primer Grey
Modifiye akrilik dispersiyon reçine esaslı, antikorozif pigment içeren, su esaslı boyadır. Trafo sanayinin, yapışması mükemmel, korozyon direnci iyi olan astar talebini karşılamak üzere geliştirilmiştir. Akıtma uygulamalarına elverişlidir.
WNS63 Sistem - Aquaver Topcoat
-
WNS67 Sistem - Aquaver Topcoat - Gentian Blue - RAL 7033
-
3742NAZBD - UV Primer
-
BA91B910BD - 2K PP/EPDM Dolgu Astarı Beyaz
-
BA25A003BD - Wash Primer Çinko Sarısı
-
BA26S210BD - Wash Filler Siyah
-
BV200Z090BD - BS200 Sistem Dönüştürücü
Epoksi-Poliamid esaslı, iki bileşenli, çok parlak sonkat boyadır. Fiziksel ve kimyasal etkilere direnci iyidir. Özellikle, epoksi astarlar üzerindeki yüksek dayanım özelliğiyle tercih edilir.
BV29Z090BD - BS29 Sistem Dönüştürücü
İki bileşenli, poliüretan yarı parlak sonkat boyadır. Metal sanayinin fiziksel ve kimyasal dirence sahip sonkat talebini karşılamak üzere geliştirilmiştir. Özellikle gofrato yüzey görünümü nedeniyle tercih sebebidir.
BV31Z090BD - BS31 Sistem Dönüştürücü
İki bileşenli poliüretan parlak sonkat boyadır. Özellikle, metal sanayinin yüksek fiziksel ve kimyasal dirence sahip sonkat talebini karşılamak üzere geliştirilmiştir.
BV42Z090BD - BS42 Sistem Dönüştürücü
İki bileşenli, doğrudan metal üzerine tek kat olarak uygulanabilen, uygun ekipman kullanıldığında Gofrato effektine sahip yüzey oluşturmak için tasarlanmış, parlak epoksi sonkattır. Özellikle UV ışınına maruziyetin düşük olduğu iç mekanlarda kullanılacak, yüksek mekanik dayanım ve görselliğin öne çıktığı yüzeylerde tercih edilmektedir.
BV66Z090BD - BS66 Sistem Dönüştürücü
İki bileşenli poliüretan parlak sonkat boyadır. Özellikle, metal sanayinin yüksek fiziksel ve kimyasal dirence sahip sonkat talebini karşılamak üzere geliştirilmiştir. Kemipur 2K Sonkat dış dayanım özelliği ile tercih sebebidir.
BV67Z090BD - BS67 Sistem Dönüştürücü
İki bileşenli poliüretan yarımat sonkat boyadır. Özellikle, metal sanayinin yüksek fiziksel ve kimyasal dirence sahip sonkat talebini karşılamak üzere geliştirilmiştir. Kemipur 2K Sonkat dış dayanım özelliği ile tercih sebebidir.
BV04Z090BD - BS04 Sistem Dönüştürücü
Epoksi-Poliamid esaslı, iki bileşenli, yarı parlak sonkat boyadır. Fiziksel ve kimyasal etkilere direnci iyidir. Özellikle, epoksi astarlar üzerindeki yüksek dayanım özelliğiyle tercih sebebidir.
FV02Z090BD - FS02 Sistem Dönüştürücü
Fırın kurumalı, alkid ve amino reçineleri içeren parlak sonkat boyadır. Metal sanayinin, fiziksel ve kimyasal dirence sahip sonkat taleplerini karşılamak üzere geliştirilmiştir.
KV24Z090BD - KS24 Sistem Dönüştürücü
Modifiye alkid reçineleri içeren, hava kurumalı sonkat boyadır. Genel sanayinin, dış dayanımı iyi olan, yarı parlak sonkat talebini karşılamak üzere geliştirilmiştir.
KV54Z090BD - KS54 Sistem Dönüştürücü
Modifiye alkid reçineleri içeren, hava kurumalı sonkat boyadır. Genel sanayinin, dış dayanımı iyi olan, parlak sonkat talebini karşılamak üzere geliştirilmiştir.
KV94Z090BD - KS94 Sistem Dönüştürücü
Modifiye alkid reçineleri içeren, hava kurumalı sonkat boyadır. Genel sanayinin, hızlı kuruyan, dolduruculuk gücü yüksek, yarımat sonkat talebini karşılamaktadır.