3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA"3M™ PELTOR™ Kulaklık Hijyen Kiti"
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"BONDERITE C-IC NOVAETCH ACID CLEANER"
3M™ Combat Arms™ Tek Uçlu Kordonlu Kulak Tıkacı 370-1031, Kulak Koruması, ORTA-NORMAL, 50 adet/kutu
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ E-A-R™ Tracer Kulak Tıkaçları TR-01-000"
3M™ E-A-R™ Tracer Ön Kalıplı Kulak Tıkacı TR-01-000, 3M™ E-A-R™ UltraFit™ Kulak Tıkacı ile aynı özellikleri sunuyor aynı zaman da metal saptanabilir özelliği bulunuyor. Ek olarak bunlar, gıda dışı olarak belirtilen tek renk olan mavi renkte, kolay görünebilir ve metal detektöründe saptanabilir bir vinil kordon kullanıyor. Bu, ürünü gıda üretim endüstrisi için ideal kılar.
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ AcoustiCAL Kalibratör AC-300"
3M™ AcoustiCAL Kalibratörü AC-300, 3M™ Ses Seviyesi Ölçüm Cihazları ve Gürültü Dozimetreleri ile kullanılan bir Tip 1 kalibratördür.
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ Kaynak Kulaklıkları H505B-596-SV"
3M™ PELTOR™ Kaynak Maskesi için tasarlanmış kulaklık H505B, 3M™ Speedglas™ 9100 ile kullanım için tasarlanmıştır. Bu kulaklıklar, kaynak sektörünün çoğu uygulamasının ihtiyaçlarını karşılamak için orta düzeyde sönümleme sunar
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ PELTOR™ Tactical™ XP IS İletişimli Kulaklık MT1H7F2-51"
3M™ PELTOR™ Tactical™ XP Kendinden Emniyetli elektronik seviyeye göre kulak koruyucu, zararlı seslerden korunurken duymak istediğinizi duymanızı sağlayan birçok işlevle donatılmıştır. Ex / IECEX direktifi altında onaylıdır ve ayrıca işitme standardı EN352 ile uyumludur.
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ Kulak Tıkaçları 1436"
Katlanabilir baş bantlı 3M™ 1436 kulak tıkacı, konfor için tasarlanmıştır ve müşteriler için ekonomik bir çözümdür.
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ Gürültü Göstergesi USB Kablolu Şarj Cihazı NI-CHG 10 tek/kutu"
Bu 6 fit USB 2.0 5-Pin Mini Kablosu bir bilgisayar ya da USB hub'ı, hızlı ve kolay şarj için 3M™ Gürültü Göstergesi NI-100'e bağlıyor.
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ Kulak Tıkacı Classic Superfit"
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"DECTcom II Intercom Sistemi ile Kullanım için 3M™ PELTOR™ Standart Kulaklık, MT7H79A"
Yüksek sönümlemeli kulaklıklar optimize edilmiş akustik dizaynı ve kulaklar için geniş boşlukları ile en iyi ses kalitesi ve konforu sunar.
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ E-A-R™ Ultrafit™ Kulak Tıkacı"
Tek boyut çoğu kulak kanalına uyar. Kulağa takıldığında, köpük tıkaçlar, kişiye özel sıkı ve sağlam uyum sağlamak üzere genleşir.
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ Gürültü Göstergesi NI-100, Kulak Koruması 10/Kutu"
Gürültü Göstergesi NI-100, kullanıcıları tehlikeli gürültü seviyeleri hakkında uyarmak için tasarlanmıştır. Giysiye klipsleniyor ve gerçek zamanlı gürültü algılama özelliği sunmak için bir LED ışık kullanıyor ve kulak koruması gerektiğinde uyarı veriyor.
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ One Touch™ Pro Dispanser Dolumu"
En popüler kulak takacımız One Touch yeniden doldurulabilir kulak tıkaçlarıdır.
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ E-A-R™ Ultrafit™ İçeri İttirmeli Kulak Tıkacı"
E-A-R™ Classic™ kulak tıkacını neyin farklı kıldığını ve bu ürünün; gürültü azaltma, konfor ve rahat kullanım özellikleri açısından günümüzde halen dünyanın en popüler kulak tıkacı seçeneklerinden biri olarak kalmasını sağlayan nedenleri kendiniz keşfedin.
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ Kulak Tıkacı Classic"
Sağlam köpük özellikleri, kulak kanalına yerleştirildiğinde kulak tıkacının katlanmasını veya bükülmesini önler .Hızlı ve kolay şekilde döndürülebilen köpük, eski haline yavaş dönme özelliği ile kişiye özel uyum sağlar
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ 1120 Kulak Tıkacı, Damacana, 500'lü Paket, 1120R"
3M™ One-Touch™ Dispanseri ile kullanılan 3M™ 1120 Kulak Tıkacı Damacanası, kullanıcıların kulak tıkaçlarına kolaylıkla erişmesini sağlar. 500 Adet konforlu, ve en iyi uyumu sağlamak için eklemli yapıya sahip yumuşak köpük tıkaçlar, özellikle kısa ve dar kulak kanallarında kullanıma uygundur.
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ PELTOR™ WS Workstyle™ Kulaklık MT16H21FWS5E-580SV"
3M™ PELTOR™ WS Workstyle™, duymak istedikleriniz ve istemedikleriniz konusunda size daha iyi bir kontrol sağlar. Gürültülü ortamlarda bile kablosuz telefon görüşmesi ve müzik dinlemek isteyen kullanıcılar için idealdir.
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ E-A-R™ E-A-Rsoft Metal Algılanabilir Kısa Süreli Kulak Tıkaçları ES-01-011A"
3M™ E-A-R™ E-A-Rsoft Metal Algılanabilir Kısa Süreli Kulak Tıkacı ES-01-011A, 3M™ E-A-R™ E-A-Rsoft Kulak Tıkacının tüm avantajlarına ek olarak mavi metal algılanabilir kordon ve gıda dışı mavi kulak tıkacında dahili paslanmaz çelik bilye de içerir. Gıda üretim endüstrilerinde kullanım için idealdir.
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"Versaflo™ M-Serisi Baretler için 3M™ PELTOR™ H31 Serisi Kulaklık, 28 dB, Turuncu, Barete Takılabilir, H31P3AF"
3M™ PELTOR™ H31 düşük temas basıncına ve mükemmel sönümleme özelliğine sahip, kafa pozisyonuna yakın ve çıkıntısız konforlu bir üründür. Kulak kısmının tepesindeki çıkıntı 3M™ Versaflo™ M-100 and M-300 Serisi Baretler ile birlikte daha konforlu bir kullanım sağlar.
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ E-A-R™ E-A-Rsoft FX Kulak Tıkaçları ES-01-021"
3M™ E-A-R™ E-A-Rsoft FX Kordonlu Kulak Tıkacı, güncel serimizde (SNR 39) en yüksek koruma sağlayan kulak tıkacıdır.
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ Tri-Flange™ Kumaş Kordonlu Kulak Tıkaçları, Kulak Koruması P3001 400 PR/Kutu"
3M™ Tri-Flange™, temiz ve rahat bir kulak koruması sağlamak için kumaş kordonlu yeniden kullanılabilir kulak tıkaçları, kanıtlanmış, üç flanşlı bir tasarım ve bükülebilir, ön kalıplı malzeme kullanır. Çoğu kulak kanalına esnek şekilde oturur.
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ PELTOR™ Optime™ I Kulaklık"
Hafif ve düşük profil tasarımı (180 gr) diğer güvenlik donanımlarıyla uyumluluğun iyileştirilmesine yardımcı olur
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M One Touch Pro Kulak Tıkacı Dispanseri, 3910000"
3M™One touch Pro Kulak Tıkacı Dispanseri çalışan hareket halindeyken ulaşımına elverişlidir. Basit bir şekilde, iki kere çevirerek tek bir çift kulak tıkacını anında alabilirler. One Touch Pro'nun seyyar standına ya da duvara Takılabilir aparatına tekrar dolum yapılabilir.
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ No-Touch™ Kulak Tıkaçları, Kordonlu, 100'lü Paket, PN-01-004"
Yumuşak, şekillendirilmiş yapısıyla paketten çıktığı gibi kullanıma hazır olan 3M™ No-Touch™ Kordonlu Kulak Tıkaçları kullanıcılara mükemmel kolaylık sağlar.
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ E-A-Rfit™ Doğrulama Sistemi 393-1000 1 KT/Kutu"
3M™ E-A-Rfit™ Doğrulama Sistemi, 3M™ kulak tıkaçlarının oturduğunu doğrulamak için objektif bir oturma testi sistemidir. Her çalışsan için kişisel bir değer çıkartır.
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ PELTOR™ H31 Serisi Kulaklık, 28 dB, Turuncu, Barete Takılabilir, H31P3ES 300 3M™ PELTOR™ X series Kulaklık"
3M™ PELTOR™ H31 Serisi Kulaklık yassı yapısıyla ormancılık, kereste ve diğer endüstriler için ideal bir işitme koruyucusudur. Mükemmel sönümleme özelliğine sahip, kafa pozisyonuna yakın ve çıkıntısız, konforlu bir üründür.Kulak kısmının tepesindeki çıkıntı baretler ile birlikte daha konforlu bir kullanım sağlar. Geniş ve konforlu sızdırmaz halkalar sıvı ve köpüğün özel bir kombinasyonundan oluşmuştur ve uzun süreli kullanımlar için uygundur.
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ E-A-R™ E-A-Rsoft Yedek Kulak Tıkacı Torbası PD-01-010"
3M™ E-A-R™ E-A-Rsoft Yedek Kulak Tıkacı Torbası PD-01-010, 3M™ One-Touch™ Dispenser 3M™ E-A-R™ E-A-Rsoft Kulak Tıkacı ile doldurmak için tasarlandı.
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ Güvenlik Bareti Adaptörü,Vizörler için, P3EV/2"
3M™ PELTOR™ Kulaklıklarını güvenlik baretine takmak için adaptör. İşitme koruması sağlamak için üniversal yuvalara sahip çoğu güvenlik baretine kolayca takılabilir.
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"Probed Test Tıpası"
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ Ön Kalıplı Kulak Tıkaçları 1271 Snr = 25 Db 3M™ PELTOR™ Optime™ III Kulaklık"
Geniş kapama halkaları Çok yüksek gürültü azaltma SNR: 35dB Çift kulaklık içi tasarımı mükemmel seviyede yüksek frekans kısma sağlamak üzere rezonansı en aza indirir
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ E-A-Rsoft Sarı Fosforlu Kulak Tıkacı"
Kulak kanalı çeperine yapılan dikey basınç minimumdur, bu nedenle kulak kanalı içerisinde maksimum konfor sağlar.
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ PELTOR™ Optime™ II M Serisi Kulaklık, 30 dB, Yeşil, Barete Takılabilir, H520P3AF-410-GQ"
3M™ Versaflo™ M-100 ve M-200 Serisi Baretler ile kullanım için 3M™ PELTOR™ Optime™ II Kulaklık .
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ PELTOR™ Optime™ Bas-Konuş Kulaklık"
Optime™ dinleme fonksiyonlu kulaklık Optime™ II SNR: 31dB Hi-Viz ve Barete takılabilir versiyonda mevcuttur Optime™ II SNR: 29dB
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ Ses Detektörü SD-200 Kiti, USB Kablosu, Koruyucu Cam 1 Kit/Kutu"
İş yeri ve topluluk gürültü seviyelerinin ölçümü için kompakt, hafif ses seviyesi ölçer.
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"Hijyen seti & darbe hafifletici"
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ PELTOR™ Optime™ II Kulaklık"
Kulakların nefes almasına yardımcı olan geniş kulaklık içi alanı ile daha yüksek konfor Optimum kapama ve düşük basınç için benzersiz bir sıvı ve köpük kombinasyonuyla doldurulmuş yumuşak ve geniş kapama halkaları Yumuşak, dokulu ve hijyenik folyo ile kaplı havalandırma kanallarına sahip kapama halkaları Etkin Hafifliği ve düşük profil tasarımına rağmen yüksek seviyede gürültü azaltma 31dB SNR Uzun süreli kullanımda sabit basınç için benzersiz bant tasarımı, paslanmaz çelik tel KullanışlıÇeşitli sürümlerde mevcuttur: Kafa bantlı, katlanabilir, ense bantlı ve barete takılabilir modeller Tüm sürümler yüksek görünürlüğe sahip renklerde mevcuttur
3M GÜRÜLTÜDEN KORUNMA
"3M™ Kulak Tıkacı 1100 Serisi"
Şekillendirilebilir Kulak Tıkaçlarımız, konfor ve iyi koruma sağlayan genişleyebilir Poliüretan (PU) köpükten yapılmıştır.