KATEGORİ"ÜRÜN ADI"AÇIKLAMA VE KULLANIM YERLERİ
3M TOZ MASKELERİ
"3M™ Partikül Solunum Maskesi,Vanasız, C101"
3M™ C100 Serisi Partikül Solunum Cihazları işçilerin havadaki toz partiküllerine ve uçucu olmayan sıvı partiküllerine maruz kaldığı ortamlarda kullanım için etkili bir solunum maskesi korumasıdır.
3M TOZ MASKELERİ
"3M™ Partikül Solunum Maskesi, Vanasız, C102"
3M™ C100 Serisi Partikül Solunum Cihazları işçilerin havadaki toz partiküllerine ve uçucu olmayan sıvı partiküllerine maruz kaldığı ortamlarda kullanım için etkili bir solunum maskesi korumasıdır.
3M TOZ MASKELERİ
"3M™ Partikül Solunum Maskesi, Vanalı,8833"
3M™ Partikül Solunum Maskesi 8333 konfor düşünülerek tasarlanmıştır, süper yumuşak destekli astarı anında ve uzun süreli konfor sağlar. Çok çeşitli endüstriyel uygulamalarda ve FFP3 koruması gerektiren diğer durumlarda mevcut tozlara ve su ya da yağ bazlı buğulara karşı korur.
3M TOZ MASKELERİ
"3M™ Partikül Solunum Maskesi, Vanalı, C111"
3M™ Partikül Solunum Maskesi C111, toz ve buğuya karşı hafif, konforlu ve etkili koruma sunar.
3M TOZ MASKELERİ
"3M™ Partikül Solunum Maskesi 8320"
Konforlu 'destek' içeren partikül solunum cihazı zorlu işlerde yumuşak destek sağlar.
3M TOZ MASKELERİ
"3M™ Partikül Solunum Maskesi,Vanalı, 8312"
3M™ Partikül Solunum Maskesi 8312 çok çeşitli endüstriyel uygulamalarda ve FFP1 koruması gerektiren diğer durumlarda mevcut tozlara ve su ya da yağ bazlı buğulara karşı korur.
3M TOZ MASKELERİ
"3M™ Partikül Solunum Maskesi C112"
Çok çeşitli endüstriyel uygulamalarda ve FFP2 koruması gerektiren diğer durumlarda mevcut tozlara ve buğulanmalara karşı korur.
3M TOZ MASKELERİ
"3M™ Partikül Solunum Maskesi,Vanasız, 8310"
Partikül Maskesi 8310 çok çeşitli endüstriyel uygulamalarda ve FFP1 koruması gerektiren diğer durumlarda mevcut tozlara ve su ya da yağ bazlı buğulara karşı korur.
3M TOZ MASKELERİ
"3M Partikül Solunum Koruyucu 8000 Serisi"
8000 Serisi Solunum Maskeleri, toza ve sise karşı hafif, rahat ve etkili koruma sağlar. Konik şekil, ikiz kayış tasarımı, burun yastığı ve burun mandalı ile farklı yüz ebatları için konforlu kullanım sunar.
3M TOZ MASKELERİ
"3M™ Partikül Solunum Maskesi, Vanalı, 8322"
Süper yumuşak yastık astarlı 3M™ Partikül Solunum Cihazı 8322 anında ve uzun ömürlü konfor sunar.
3M TOZ MASKELERİ
"3M™ Aura™ Tek Kullanımlık Toz Maskesi, FFP3, Vanasız, 9330+"
3M™ Aura™ Tek Kullanımlık Toz Maskesi, performanstan taviz vermeden konfor ve stil sağlar. Birçok endüstriyel uygulamada ve FFP3 koruması gerektiren diğer iş koşullarında bulunan toz ve sise karşı korur .
3M TOZ MASKELERİ
"3M™ Aura™ Partikül Solunum Maskesi 9320+"
3M™ Aura™ Partikül Solunum Maskesi 9320+, performanstan ödün vermeden konfor ve stil sunar. 3M'in yenilikçi yeni düşük solunum dirençli filtre teknolojisi ile solunum cihazınızdan daha az çabayla nefes alabilirsiniz. Çok çeşitli endüstriyel uygulamalarda ve FFP2 koruması gerektiren diğer durumlarda mevcut tozlara ve buğulanmalara karşı korur.
3M TOZ MASKELERİ
"3M Partikül Solunum Koruyucu K100 Serisi"
3M, K100 Serisi Solunum Maskeleri ile, sağlam ve profesyonel solunum korumasını uygun fiyattan sunar. K100 Serisi, uygun bir ürün seçimi söz konusu olduğunda kalite ile ilgili her türlü şüpheyi ortadan kaldırır
3M TOZ MASKELERİ
"3M Partikül Solunum Koruyucu Premium Serisi"
3M bu özel maske serisi ile sizlere FFP (filtreli yüz maskesi) tıkanma direnci testinin gereklerini karşılayan ve birden fazla vardiyada kullanabileceğiniz güvenli bir koruma sunuyor. 8835 Solunum Maskesi hafifliği, yüze oturan tasarımı, yumuşak iç keçe halkası, maksimum filtreleme ve solunum kolaylığı sağlayan geniş yüzey alanı, belirli çalışma koşullarında ısı birikimini azaltan soluk verme ventili, 4 noktadan ayarlanabilir kayışları ve yüze rahat şekilde oturmasını sağlayan ayarlanabilir burun mandalı sayesinde üstün konfor sağlar.
3M TOZ MASKELERİ
"3M™ Aura™ Partikül Solunum Maskesi 9332 +"
3M™ Aura™ Partikül Solunum Maskesi 9332+, performanstan ödün vermeden konfor ve stil sunar. 3M'in yenilikçi yeni düşük solunum dirençli filtre teknolojisi ile solunum cihazınızdan daha az çabayla nefes alabilirsiniz. Çok çeşitli endüstriyel uygulamalarda ve FFP3 koruması gerektiren diğer durumlarda mevcut tozlara ve buğulanmalara karşı korur.
3M TOZ MASKELERİ
"3M™ Aura™ Partikül Solunum Maskesi 9322+"
3M™ Aura™ Partikül Solunum Maskesi 9322+, performanstan ödün vermeden konfor ve stil sunar. 3M'in yenilikçi yeni düşük solunum dirençli filtre teknolojisi ile solunum cihazınızdan daha az çabayla nefes alabilirsiniz. Çok çeşitli endüstriyel uygulamalarda ve FFP2 koruması gerektiren diğer durumlarda mevcut tozlara ve buğulanmalara karşı korur.
3M TOZ MASKELERİ
"3M Aktif Karbonlu Toz/Partikül Maskesi"
3M Aktif Karbonlu Toz/Partikül Maskesi bireysel ihtiyaçlarınıza bağlı olarak gazlara, buharlara ve toza/partiküllere karşı koruma sağlar
3M TOZ MASKELERİ
"3M™ Aura™ Partikül Solunum Maskesi 9312+"
3M™ Aura™ Partikül Solunum Maskesi 9312+, performanstan ödün vermeden konfor ve stil sunar. 3M'in yenilikçi yeni düşük solunum dirençli filtre teknolojisi ile solunum cihazınızdan daha az çabayla nefes alabilirsiniz. Çok çeşitli endüstriyel uygulamalarda ve FFP1 koruması gerektiren diğer durumlarda mevcut tozlara ve buğulanmalara karşı korur.
3M TOZ MASKELERİ
"3M Baskıcı Partikül Solunum Koruyucu"
Kaynak ve lehimleme işlemlerinde tipik olarak görülen orta seviyede ince toz (10 x ESD'ye kadar), yağ ve su bazlı sis, metal dumanı ve ozon (10 x ESD'ye kadar) ve ESD’nin altında organik sis
3M TOZ MASKELERİ
"3M™ Özel Tek Kullanımlık Partikül Maskesi, FFP1, Vanasız, 9913"
Kaynaktan atık ayrıştırmaya kadar geniş bir yelpazede kullanılabilen özel solunum maskeleri. 9913 Tek Kullanımlık Toz Maskesi gaz ve buharlara karşı korumaya ek olarak, düşük seviyeli ince toz, yağ partikülleri ve su bazlı sislere karşı koruma sağlar.
3M TOZ MASKELERİ
"3M™ Aura™ Partikül Solunum Maskesi 9310+"
3M™ Aura™ Partikül Solunum Maskesi 9310+, performanstan ödün vermeden konfor ve stil sunar. 3M'in yenilikçi düşük solunum dirençli filtre teknolojisi ile solunum cihazınızdan daha az çabayla nefes alabilirsiniz. Çok çeşitli endüstriyel uygulamalarda ve FFP1 koruması gerektiren diğer durumlarda mevcut tozlara ve buğulanmalara karşı korur.
3M TOZ MASKELERİ
"3M Aura Partikül Solunum Koruyucu 9400+ Serisi"
9400+ Aura Toz / Partikül Solunum Maskesi Gıda Sektörüne Özel: Kolay tanınması için gıdada bulunmayan mavi renk, kontaminasyon risklerini en aza indirmek için zımbasız ve metal dedektöründe fark edilebilinir. Sınıflandırma: EN 149:2001+A1:2009 FFP2 / FFP3 NR D Koruma: Toz/Buğu Toz / Partikül Maksimum Kullanım Seviyesi: 50 x ESD'ye kadar