Fabrikamız

Zinga

Her yıl korozyon ekonomiye milyarlarca lira maliyete yol açmaktadır. Korozyon sadece varlıkların yok olmasına yol açmamakta daha da önemlisi yapının statik güvenliğini de tehlikeye atarak çok ciddi güvenlik sorunları oluşturmaktadır.

Zinga diğer korozyon önleyici sistemlerden, sadece katodik koruma sağlamayan aynı zamanda pasif fiziksel bariyer oluşturan kolaylıkla uygulanabilir galvaniz kaplama sitemiyle, pasif ve aktif korumayı birleştirerek ayrılmaktadır.

Zinga Nedir?

ZINGA®  tek birleşenli film galvanizleme sistemi olup kuru filmde %96 üzeri çinko tozu içermektedir. Aslen metalik bir kaplama olup boya değildir. Kullanılan çinkonun saflığı o kadar yüksektir ki herhangi bir toksik madde içermez.

Kemipaz

Senegal Bayındırlık Bakanlığı’nın yaptırmak olduğu köprülerin onaylı uygulamacısı olarak Zinga ile tanışan Kemipaz, 2017 yılında Zinga’nın İç Anadolu Bölge Bayisi olmuştur.

Teknik servis departmanında bulunan SSPC sertifikalı uzman kadro ile Zinga sisteminin tasarlanması ve uygulanması sırasında ilgili projeye hizmet vermektedirler