GVS RPB

Edit Content

Fabrikamız

GVS - RPB

Dünya’nın önde gelen mikrofiltrasyon ürünleri üreticisi olan GVS Filter Technology grubu, bünyesinde kişisel korunma ürünleri, Laboratuvar ürünleri, Sağlık grubu, otomotiv, Genel Endüstri ürünlerinin yanı sıra dayanıklı tüketim ürünlerini de barındırmaktadır.

Grup merkezi yönetimi, Bologna / İtalya’da olmak üzere, dünya üzerinde 15 farklı lokasyondaki üretim tesisleri ile Almanya, Fransa, İspanya, Arjantin, Rusya, Hindistan, Kore, Japonya ve Türkiye gibi 26 farklı lokasyonda bulunan ofisleri sayesinde global hizmet vermektedir.

GVS RPB - Türkiye

Grubun sürekli büyüme politikası çerçevesinde, GVS S.P.A’nın %100 iştirakı olan GVS Filtre Teknolojileri San. Ve Tic. A.Ş. Eylül 2017 itibari ile Türkiye’de faaliyete geçmiştir.

Solunum Koruma

Elipse marka yüz maskeleri GVS tarafından İngiltere’de tasarlanmış, geliştirilmiş ve üretilmiş olup, maske tasarımında büyük bir gelişimi ortaya koymaktadır. Sınıfında pazardaki en hafif ürünlerden biri olan bu maskelerin sahip olduğu ergonomik şekil sayesinde , kullanan kişilere maksimum görüş alanı sunarken, koruyucu gözlükler,baretler ve gürültüden korunma ürünleri ile uyumlu bir şekilde kullanılabilir ve filtre değiştirebilme imkanı maskenin genel kullanım ömrünü uzatır.

Fabrikalarınızda kumlamacı, kaynakçı, taşlamacı ve boyacı personelinizin zararlı gazlardan, partikül ve zararlı bileşenlerden etkilenmeden çalışma performansı ve konforunu arttıran sistemlerdir. Bu motorlu ve hava beslemeli sistemler sayesinde personelinizi en üst seviyede korumuş olacaksınız.

Edit Content
Edit Content

Yumuşak - Işık - Dirençli

Elipse marka yüz maskeleri GVS tarafından İngiltere’de tasarlanmış, geliştirilmiş ve üretilmiş olup, maske tasarımında büyük bir gelişimi ortaya koymaktadır. Sınıfında pazardaki en hafif ürünlerden biri olan bu maskelerin sahip olduğu ergonomik şekil sayesinde, kullanan kişilere maksimum görüş alanı sunarken, koruyucu gözlükler, baretler ve gürültüden koruma ürünleri ile uyumlu bir şekilde kullanılabilir ve filtre değiştirebilme imkanı maskenin genel kullanım ömrünü uzatır. Kompakt profile sahip bu maskeler hipo-alerjik materyalden yapılmış olup değiştirilebilir filtrelerin minimum etkinlik oranı %99,95 yada 0,3 mikron parçacık boyutundan yüksektir.

Anatomik Tasarım

Kullanıcıyı rahatsız etmeden surata mükemmel bir şekilde uyan aşırı hafif maske çeşitleri. Gövde ve filtrelerin kompakt profili, tüm Elipse markalı maskelerin mükemmel bir şekilde yüze oturmasını ve kullanım sırasında mümkün olan en yüksek görüş alanını sunmasını sağlar, ayrıca kullanıcının tercih ettiği diğer göz ya da gürültüden korunma ürünleriyle uyumludur. Elipse maskeleri

2 – iki ölçüde sunulmaktadır.

Rahat ve Hipoalerjik

Elipse maskelerde kullanılan TPE ‘nin (Termo Plastik Elastomer) esnek ve yumuşak özelliği sayesinde sunulan benzersiz konfor bu maskelerin uzun süreli kullanımlarında dahi çok rahattır. Maskede kullanılan materyaller kokusuz ve hipo-alerjik FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) uyumlu, lateks ve silikon içermemektedir. Maskenin imalatında kullanılan malzemeler yangın direnci ve alev yavaşlatma sınıfı belirleyen DIN 53438 standardı uyarınca F1 olarak sınıflandırılmıştır.

Değiştirilebilir Filtreler

Patentli, yenilikçi ve yüksek verimli benzersiz, ufak, ince, esnek, güçlü ve hafif filtreler. Elipse yenilikçi filtrelerin gelişimi özellikle benzer boyutlu partikül filtreleriyle karşılaştırıldığında en düşük solunum direncine sahip olarak, en küçük ve en hafif filtreler olacak şekilde tasarlanmıştır.

Yüksek Koruma ve Direnç

Buhar, toz, metal dumanı, yağ ve su buharı, mikro organizmalardan minimum %99,95 geçirgenlik oranıyla maksimum koruma. GVS tarafından geliştirilmiş özel bir sentetik malzeme olan HESPA filtrelerinin kullanımı, yüksek verimlilik ve düşük solunum direnci sağlayarak hava akışına düşük direnç gösterir ve böylelikle kullanıcıların daha az yorulmasını sağlar.

Edit Content
Edit Content

RPB ASTRO KUMLAMACI BAŞLIĞI VE HAVA BESLEME SİSTEMİ

Kumlamacı personel için hava beslemeli başlık ve koruyucu önlük kombinasyonu.

RPB NOVA 3 KUMLAMACI BAŞLIĞI VE HAVA BESLEME SİSTEMİ

Kumlamacı personel için hava beslemeli başlık ve koruyucu önlük kombinasyonu.

RPB Z4 KAYNAKÇI MOTORLU SOLUNUM SİSTEMİ

Kaynakçı personel için şarjlı otomatik kararan camlı motorlu solunum sistemi

RPB ZLİNK BOYA VE KİMYASAL İÇİN MOTORLU SOLUNUM SİSTEMİ

Boya ve Kimyasal  maruziyet için şarjlı motorlu solunum sistemi